Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 3+1, U Mlýnka 3, Oslavany

 

RD Oslavany

pohodové a klidné místo pro život, výborná investice

Popis nemovitosti

Řadový rodinný dům se zahradou a garáží. Dům se nachází v lokalitě s příjemným bydlením v blízkosti přírody. Má sedlovou střechu, krov je dřevěný, střešní krytina je pálená taška. Před domem je předzahrádka za domem je velice pěkná zahrada.

Celý dům je zděný z cihel a je částečně podsklepený.

Celková plocha pozemku je 899m², z toho zastavěná plocha a nádvoří 314m², zahrada 585m². Podlahová plocha 110m². V domě je bytová jednotka o velikosti 3+1.

Dispozice domu:

vstup do domu je přes průjezd ze kterého se vchází do chodby. Z chodby je přístup do sklepa, na verandu a dvou pokojů se samostatnými vstupy s orientací do ulice. Z obývacího pokoje se dostaneme do ložnice. Z verandy je přístup do kuchyně, ze které vstupujeme do koupelny a komory. Na konci verandy je také vstup na WC a do menší místnosti ze které se vchází na zahradu.

Podlahy: v pokojích plovoucí podlaha a koberec, v ložnici koberec, chodba, veranda a kuchyně -lino.

V domě jsou původní rozvody el. 230 (220) V, 400 (380) V, vody a odpadů.

Topení v domě je ústřední plynové, ohřev vody-plynový bojler. Výměna kotle na plyn v r. 2000.

V roce 1992 – nová střecha.

V roce 2016 výměna oken a vstupních dveří za plastová.

Dům je udržovaný, ihned obyvatelný, ale pro komfortnější bydlení je vhodná rekonstrukce vnitřních prostor dle představ nového majitele.

Vedlejší prostory a stavby: průjezdem se dostaneme na menší dvorek, kde je garáž s montážní jámou.

Zahrada: okrasná i užitková., je zde skleník a posezení.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost: městský úřad, základní a mateřská škola, praktičtí lékaři pro děti i dospělé, zubaři, lékárna, obchody, pošta, banka, sportovní stadion.

Ve městě je veřejný vodovod, kanalizace a je plynofikována.   

Dopravní spojení: auto, autobus-IDS, bezproblémové spojení do Brna.

Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, nabízíme vám zdarma možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. 

Cena: 3 800 000,-Kč  včetně provize RK

REZERVOVÁNO!!!

 

Jarmila Sýkorová

Začínala jsem ve firmě, která se zabývala pohledávkami. Řešila jsem i dlužníky, kteří neplatili nájem a přišli o byt. To byly mé první zkušenosti s realitami. A když jsem se v roce 2009 rozhodovala co dál, reality byly jasná volba.

Práce realitního makléře mě velice baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni s profesionálním a osobním přístupem ke každému klientovi a to vše s jasným cílem prodat nemovitost za nejvyšší cenu k plné spokojenosti mých klientů. Pomáhat lidem hledat nové bydlení je pro mě vždy výzvou a jejich následná spokojenost a pochvala je pro mne tou největší motivací.

Hypoteční úvěry, právní náležitosti, energetická náročnost budov, reklamní propagace, znalecké posudky ……..      Ke všemu je třeba mnoho znalostí a zkušeností z příslušných oborů a proto spolupracuji s odborníky na které se mohu spolehnout.

Věřím, že informace, které na těchto stránkách naleznete vám pomohou zvolit si tu správnou cestu pro prodej nebo koupi vaší nemovitosti. Je to důležitý životní krok a vzhledem k mnoha zrealizovaným prodejům vám mohu nabídnout profesionální služby, individuální přístup a své zkušenosti a znalosti na realitním trhu.

Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Ráda se s vámi sejdu a poradím.

Těším se na spolupráci.


Jarmila Sýkorová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF