Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD 5+1 Chrpová, Žebětín

Výborná investice, bydlení v klidné lokalitě v blízkosti přírody

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velice pěkný prostorný dvoupodlažní rodinný dům se zahradou a garáží. Dům se nachází na okraji městské části v klidné lokalitě s příjemným bydlením v blízkosti přírody.

Celý dům je zděný z cihel, je plně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou.                  Před domem je předzahrádka, po pravé straně domu jsou vjezdová vrata do zahrady a samostatná garáž. Za domem je oplocená zahrada, která je převážně zatravněná s kopanou studnou, skleníkem, ovocnými stromy a keři s možností vybudování bazénu nebo další relaxační zóny.

Celková plocha pozemků náležejících k domu je 938m², z toho vlastní zastavěná plocha domu je  119m², 29m² je garáž a plocha zahrady je 790m². Podlahová plocha je 257m², z toho přízemí je 93m², poschodí je 84m² a suterén je 80m².                                                                                        

Dispozice domu:

Dispozičně dům obsahuje bytovou jednotku o velikosti  5+1, v zásadě se jedná o 2 shodná podlaží s možností rozdělení na dva byty o velikosti 2+1. 

V suterénu se nachází garáž, kotelna s bývalou uhelnou, sklad na ovoce a prádelna, ze které je výstup na zahradu.                                                                                                                                                              

 1.NP Vstup do domu je přes zádveří do haly se schodištěm do prvního patra a do sklepa, ze které je vstup do obývacího pokoje a dále přes chodbu do kuchyně, ložnice, koupelny se sprchovým koutem  a na WC. Před kuchyní a obývacím pokojem je terasa s výstupem na zahradu.

Ve 2.NP je chodba, ze které je vstup na malou terasu z boku domu -nad zádveřím, do 2 pokojů, z jednoho je vstup na balkon s orientací do zahrady, koupelny s vanou, WC a nad schodištěm je vstup do šatny.

Podlahy:  v pokojích  jsou  vlysy a koberce, v kuchyni dřevotříska s linem, ostatní  plochy dlažby a PVC. Dveře jsou hladké a prosklené, schodiště v domě dřevěné, do sklepa betonové.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě + vlastní studna.

Topení v domě je ústřední plynové, v roce 2019 byl osazen nový kotel VIADRUS  G27.

Dům byl dokončen v roce 1980, od té doby je průběžně udržovaný, s částečnými opravami.                          V roce 2009 – výměna oken za plastová.

V roce 2010 – zateplení domu a nová fasáda.

V roce 2018 – provedena kompletní rekonstrukce střechy-hydroizolační fólie Fatrafol, včetně zateplení.

Dům je udržovaný, ihned obyvatelný, ale pro komfortnější bydlení je vhodná úprava vnitřních prostor dle představ nového majitele.

Žebětín je velmi oblíbená městská část Brna s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností do centra Brna.

Volný čas můžete trávit vycházkami v přírodě, v blízkosti se nachází Žebětínský rybník, obora s volně žijící vysokou zvěří, Brněnská přehrada nebo hrad Veveří. Ideální lokalita pro milovníky cyklistiky.

 Cena: 13 000 000,-Kč + provize RK 

PRODÁNO!!!

 

3D scan

Jarmila Sýkorová

Začínala jsem ve firmě, která se zabývala pohledávkami. Řešila jsem i dlužníky, kteří neplatili nájem a přišli o byt. To byly mé první zkušenosti s realitami. A když jsem se v roce 2009 rozhodovala co dál, reality byly jasná volba.

Práce realitního makléře mě velice baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni s profesionálním a osobním přístupem ke každému klientovi a to vše s jasným cílem prodat nemovitost za nejvyšší cenu k plné spokojenosti mých klientů. Pomáhat lidem hledat nové bydlení je pro mě vždy výzvou a jejich následná spokojenost a pochvala je pro mne tou největší motivací.

Hypoteční úvěry, právní náležitosti, energetická náročnost budov, reklamní propagace, znalecké posudky ……..      Ke všemu je třeba mnoho znalostí a zkušeností z příslušných oborů a proto spolupracuji s odborníky na které se mohu spolehnout.

Věřím, že informace, které na těchto stránkách naleznete vám pomohou zvolit si tu správnou cestu pro prodej nebo koupi vaší nemovitosti. Je to důležitý životní krok a vzhledem k mnoha zrealizovaným prodejům vám mohu nabídnout profesionální služby, individuální přístup a své zkušenosti a znalosti na realitním trhu.

Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat.

Ráda se s vámi sejdu a poradím.

Těším se na spolupráci.


Jarmila Sýkorová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF