Dobrý den paní Sýkorová, chtěl bych Vám moc poděkovat za pomoc s prodejem naší nemovitosti. Vaše odborné zkušenosti, znalost realitního trhu a vstřícný přístup byl pro nás opravdu neocenitelný. Moc se nám líbilo, že jsme se nemuseli starat o zpřístupnění nemovitosti zájemcům a ani o papírování a administraci spojenou s finálním prodejem. Všechno probíhalo plynule a bez obtíží. Upřímně musíme přiznat, že to bylo poprvé, kdy jsme byli se službami realitního makléře opravdu spokojeni. Moc děkujeme a přejeme mnoho pracovních úspěchů.
Velice děkujeme p. Sýkorové za realizaci našeho snu. Paní Sýkorová je velmi ochotná, hodná a co se týče domluvy velmi spolehlivá. Komunikace ať už přes sms, volání, email či osobní byl vždy v naprostém pořádku. S manželem jsme dokonce volali i o víkendu a nebo v pozdních hodinách a ze strany paní makléřky nebyl žádný problém. Vystupovala vždy slušně, ochotně, pomohla nám když bylo potřeba a poradila. P. Jarmilu Sýkorovou můžeme jedině doporučit! Moje zkušenosti ať už s prodejem domu nebo koupi domu jsou bohaté a z minulosti můžu říct, že najít realitního makléře, který je ochotný jako p. Sýkorová je opravdu málo a je to vzácnost! Proto Vám paní Sýkorová ještě jednou moc děkujeme!!
Prostřednictvím makléřky paní Jarmily Sýkorové jsem si zakoupila byt v osobním vlastnictví. S jejím přístupem, odborností a maximální ochotou vyhovět zákazníkovi jsem byla naprosto spokojená, můžu její znalosti i úžasnou empatii a komunikaci se zákazníkem každému jen doporučit.
Rádi bychom touto cestou chtěli velmi poděkovat paní Sýkorové za zprostředkování prodeje stavebního pozemku. Neměla to s námi jednoduché, vše se díky projektu a zajištění financování protáhlo a ona vše vždy k naší spokojenosti vykomunikovala s prodávajícími, nachystala potřebné podklady a vše proběhlo nadstandartně dobře, pro nás bez starostí. Pokud bychom řešili někdy v budoucnu cokoliv v realitách, určitě bychom se opět obrátili na paní Sýkorovou. Děkujeme!
Ráda bych poděkovala realitní makléřce paní Sýkorové za zprostředkování prodeje pozemků, za její vstřícný a ochotný přístup, rychlé a korektní jednání. Vše probíhalo profesionálně k naší úplné spokojenosti a myslím i ke spokojenosti kupujících. Mohu její služby jen doporučit a popřát hodně spokojených zákazníků.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů